fbpx

Chcesz w końcu móc się dogadać?

Największe grono moich uczniów to osoby, które świetnie znają gramatykę języka angielskiego. Do tego mają dość bogaty zasób słownictwa. Jeżeli tutaj jesteś, oznacza to, że prawdopodobnie należysz do grona takich osób. Dlaczego więc potrzebny jest Ci kurs języka angielskiego online?

Najprawdopodobniej czujesz blokadę przed mówieniem. Niepotrzebnie!

Szkoła przygotowuje nas świetnie do zdawania kolejnych testów i egzaminów, zapominając o tym co w posługiwaniu się językiem angielskim jest najważniejsze.

Paweł Polejowski - Trener Języka Angielskiego

Komunikuj się!

Prowadzony przeze mnie kurs języka angielskiego online dzięki swojej elastyczności i dopasowaniu do Twoich potrzeb, pozwoli Ci przełamać Twoje wewnętrzne bariery językowe, dzięki czemu dogadasz się z każdym w podróży lub pracy!  

Podczas moich lekcji to Ty mówisz.

Myślisz, że nie potrafisz? Spokojnie, podczas pierwszych darmowych zajęć udowodnię Ci, że jesteś w błędzie.

Na podstawie 3 opinii.
Magdalena Bajgot
2020-11-17
polecaZweryfikowana
Paweł to idealny nauczciel. 👌Posiada wiedzę i prowadzi lekcje w ciekawy sposób. Angażuje, motywuje do nauki i sprawia ze nauka jest przyjemna. Do tego bardzo sympatyczny wiec nauka to sama przyjemność. Dziekuje Paweł za zaangażowanie i super współpracę. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Katarzyna Kohnke
2020-10-14
polecaZweryfikowana
Paweł jest świetnym nauczycielem, który szybko przełamuje blokady językowe. Lekcje online są super sprawa kiedy zwyczajnie nie ma się czasu i możliwości chodzić na kurs do szkoły językowej (aktualnie to jedyna słuszna forma lekcji😷). Polecam każdemu kto chce w super atmosferze i zupełnie bez stresu nauczyć się mówić po angielsku. 😀🤓🇬🇧
Przemek Karczewski
2020-09-02
polecaZweryfikowana
Miałem przyjemność uczyć się języka angielskiego z Pawłem. Ma bardzo dobre, indywidualne podejście do słuchacza. Udało mu się bardzo szybko otworzyć mnie na mówienie, z czym zawsze miałem problemy. Z czystym sumieniem polecam Pawła.

10 godzin

950 zł

20 godzin

1700 zł

30 godzin

2250 zł

Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już teraz!*

Liczba miejsc mocno ograniczona! Zostaw swoje dane kontaktowe poniżej, dam Ci znać czy mam jeszcze wolny czas w grafiku.
  Kurs języka angielskiego online – co musisz wiedzieć zanim zaczniemy naszą wspólną językową przygodę?

  Kurs angielskiego online w formie “pakietu” ma kilka kluczowych zalet:

  • Ty decydujesz kiedy wykorzystasz pakiet zajęć; możesz zrobić sobie przerwę od zajęć w dowolnym momencie
  • Gwarantuję Ci pełną elastyczność, możemy umawiać się na zajęcia “z zajęć na zajęcia”, wtedy kiedy oboje mamy czas
  • Ty decydujesz o intensywności kursu: 5 zajęć tygodniowo? Nie ma problemu. 
  • Zajęcia odbywają się online więc nie tracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach, oszczędzasz też na paliwie i opłatach parkingowych

  Możesz również umówić się ze mną na konsultacje językowe poza pakietami. Cena jednej godziny takich zajęć to 90 zł. Każda lekcja to 60 minut. 

  Istnieje też możliwość umówienia się na darmowe 30-minutowe spotkanie organizacyjne.

  Jeżeli decyzja już zapadła i chcesz uczyć się ze mną, to zadzwoń pod: +48 514 142 440 lub napisz do mnie na kontakt@pawelpolejowski.com 

  Możesz również wypełnić test znajomości języka angielskiego i skontaktować się poprzez formularz na jego końcu albo pozostawić swoje dane kontaktowe w poniższym formularzu. Na pewno się z Tobą skontaktuję!

  Angielski online — jak wyglądają lekcje ze mną?

  Przed zajęciami otrzymasz ode mnie wszystkie potrzebne materiały w tym linki do tekstów źródłowych, czyli tzw. materiałów autentycznych, artykułów np. z portalu The Conversation lub filmików na YouTube. 

  Zajęcia odbywają się za pośrednictwem aplikacji ZOOM lub Skype — spotykamy się konkretnego dnia o ustalonej wspólnie godzinie.

  Zajęcia rozpoczynamy tzw. “rozgrzewką”, luźną pogawędką i kilkoma zadaniami, aby szybko przypomnieć sobie materiał z poprzednich zajęć. 

  Potem przechodzimy do zadań dotyczących przesłanych Ci wcześniej materiałów — wykonujemy wspólnie ćwiczenia, które mają pomóc Ci przyswoić nowe słownictwo. Co najważniejsze dużo o nich rozmawiamy.

  Kolejnym punktem jest zadanie domowe. Rozumiem to, że szczególnie dorośli, są zabiegani i nie zawsze mają czas na jego wykonanie, dlatego tę decyzję pozostawiam Tobie. Zadanie domowe jest całkowicie opcjonalne. Musisz jednak pamiętać, że jest ono “przedłużeniem” naszej lekcji i w naturalny sposób pomaga Ci powtórzyć materiał z zajęć, a co za tym idzie, lepiej go przyswoić.

  Poza tym służę pomocą poza zajęciami — możesz do mnie napisać w każdym momencie trwania naszego kursu, zawsze doradzę Ci coś lub prześlę dodatkowe ćwiczenia.  

  Pamiętaj, że Twój sukces to również mój sukces — dążymy do niego wspólnie!