fbpx

Chcesz w końcu móc się dogadać?

Największe grono moich uczniów to osoby, które świetnie znają gramatykę języka angielskiego. Do tego mają dość bogaty zasób słownictwa. Jeżeli tutaj jesteś, oznacza to, że prawdopodobnie należysz do grona takich osób. Dlaczego więc potrzebny jest Ci kurs języka angielskiego online?

Najprawdopodobniej czujesz blokadę przed mówieniem. Niepotrzebnie!

Szkoła przygotowuje nas świetnie do zdawania kolejnych testów i egzaminów, zapominając o tym co w posługiwaniu się językiem angielskim jest najważniejsze.

Paweł Polejowski - Trener Języka Angielskiego

Komunikuj się!

Prowadzony przeze mnie kurs języka angielskiego online dzięki swojej elastyczności i dopasowaniu do Twoich potrzeb, pozwoli Ci przełamać Twoje wewnętrzne bariery językowe, dzięki czemu dogadasz się z każdym w podróży lub pracy!  

Podczas moich lekcji to Ty mówisz.

Myślisz, że nie potrafisz? Spokojnie, podczas pierwszych darmowych zajęć udowodnię Ci, że jesteś w błędzie.

Basic - pakiet 10 lekcji
95 zł/h
Lekcje indywidualne
Elastyczne podejście - odwołuj i przenoś lekcje kiedy zechcesz
Brak okresu wypowiedzenia
Standard - pakiet 20 lekcji
85 zł/h
Lekcje indywidualne
Elastyczne podejście - odwołuj i przenoś lekcje kiedy zechcesz
Brak okresu wypowiedzenia
Premium - pakiet 30 lekcji
75 zł/h
Lekcje indywidualne
Elastyczne podejście - odwołuj i przenoś lekcje kiedy zechcesz
Brak okresu wypowiedzenia
Paweł Rozenkranc
Paweł Rozenkranc
2021-07-14T07:14:27+0000
Bardzo polecam Pawła! Uczę się u niego od grudnia 2020 i widzę ogromne postępy w świadomym i coraz to bardziej poprawnym użyciu j. angielskiego na codzień. Tematy lekcji są bardzo zróżnicowane, dostosowane do życiowych tematów i często zaskakujące. Na bieżąco wyłapuje i poprawia błędy w mowie i nawet gdy popełniam po raz kolejny te same błędy to cierpliwie przypomina o tym 😉 Szczerze polecam i na pewno będę kontynuował naukę u Pawła! 😉
Magdalena Bajgot
Magdalena Bajgot
2020-11-17T17:04:51+0000
Paweł to idealny nauczciel. 👌Posiada wiedzę i prowadzi lekcje w ciekawy sposób. Angażuje, motywuje do nauki i sprawia ze nauka jest przyjemna. Do tego bardzo sympatyczny wiec nauka to sama przyjemność. Dziekuje Paweł za zaangażowanie i super współpracę. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Katarzyna Kohnke
Katarzyna Kohnke
2020-10-14T20:17:43+0000
Paweł jest świetnym nauczycielem, który szybko przełamuje blokady językowe. Lekcje online są super sprawa kiedy zwyczajnie nie ma się czasu i możliwości chodzić na kurs do szkoły językowej (aktualnie to jedyna słuszna forma lekcji😷). Polecam każdemu kto chce w super atmosferze i zupełnie bez stresu nauczyć się mówić po angielsku. 😀🤓🇬🇧
Przemek Karczewski
Przemek Karczewski
2020-09-02T14:52:13+0000
Miałem przyjemność uczyć się języka angielskiego z Pawłem. Ma bardzo dobre, indywidualne podejście do słuchacza. Udało mu się bardzo szybko otworzyć mnie na mówienie, z czym zawsze miałem problemy. Z czystym sumieniem polecam Pawła.

Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już teraz!

Liczba miejsc mocno ograniczona! Zostaw swoje dane kontaktowe poniżej, dam Ci znać kiedy możemy się spotkać.
  Angielski online — jak wyglądają lekcje ze mną?

  Przed zajęciami otrzymasz ode mnie wszystkie potrzebne materiały w tym linki do tekstów źródłowych, czyli tzw. materiałów autentycznych, artykułów np. z portalu The Conversation lub filmików na YouTube. 

  Zajęcia odbywają się za pośrednictwem aplikacji ZOOM lub Skype — spotykamy się konkretnego dnia o ustalonej wspólnie godzinie.

  Zajęcia rozpoczynamy tzw. “rozgrzewką”, luźną pogawędką i kilkoma zadaniami, aby szybko przypomnieć sobie materiał z poprzednich zajęć. 

  Potem przechodzimy do zadań dotyczących przesłanych Ci wcześniej materiałów — wykonujemy wspólnie ćwiczenia, które mają pomóc Ci przyswoić nowe słownictwo. Co najważniejsze dużo o nich rozmawiamy.

  Kolejnym punktem jest zadanie domowe. Rozumiem to, że szczególnie dorośli, są zabiegani i nie zawsze mają czas na jego wykonanie, dlatego tę decyzję pozostawiam Tobie. Zadanie domowe jest całkowicie opcjonalne. Musisz jednak pamiętać, że jest ono “przedłużeniem” naszej lekcji i w naturalny sposób pomaga Ci powtórzyć materiał z zajęć, a co za tym idzie, lepiej go przyswoić.

  Poza tym służę pomocą poza zajęciami — możesz do mnie napisać w każdym momencie trwania naszego kursu, zawsze doradzę Ci coś lub prześlę dodatkowe ćwiczenia.  

  Pamiętaj, że Twój sukces to również mój sukces — dążymy do niego wspólnie!