fbpx

Chcesz poprawić swój angielski? Zatem… pogadajmy! 

Znasz świetnie gramatykę, czytasz nawet trudne techniczne teksty, ale komunikacja głosowa sprawia Ci ogromne problemy? A może wręcz na odwrót – w angielskojęzycznym towarzystwie czujesz się jak ryba w wodzie, ale zdajesz sobie sprawę, że Twoja gramatyka to nie coś, czym należy się chwalić? Indywidualny kurs języka angielskiego online jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! 

Paweł Polejowski - Trener Języka Angielskiego

Choć dziś, głównie za sprawą internetu, język angielski dosłownie nas otacza, to nie da się ukryć, że zdecydowana większość z nas ma z nim do czynienia tylko w formie tekstowej. Jednak w końcu przychodzi czas na werbalne wykorzystanie Twojej wiedzy i… masz problem z wypowiedzeniem najprostszego zdania. Brzmi znajomo?

Niestety, szkoła przygotowuje nas świetnie do zdawania kolejnych testów i egzaminów. Nie ma w tym miejsca na to, co najważniejsze w posługiwaniu się językiem angielskim.

Komunikuj się!

Prowadzę kurs języka angielskiego online, który stworzyłem z myślą właśnie o Tobie i Twoich potrzebach. Nie chcę, żebyś lekcje ze mną wspominał jako nudne odczytywanie zdań i robieniu zadań na kiepskich kserówkach. Chcę pomóc ci przełamać Twoje wewnętrzne bariery językowe. Nie musisz zacinać się w trakcie pogawędki w domu, podróży czy pracy!

Podczas moich lekcji to Ty mówisz.

Sądzisz, że nie potrafisz, że to za trudne? Spokojnie, podczas pierwszego darmowego spotkania udowodnię Ci, że jesteś w błędzie.

Basic - pakiet 10 lekcji
95 zł/h
Lekcje indywidualne
Elastyczność – odwołuj i przekładaj lekcje w dowolnym momencie
Brak okresu wypowiedzenia
Standard - pakiet 20 lekcji
85 zł/h
Lekcje indywidualne
Elastyczność – odwołuj i przekładaj lekcje w dowolnym momencie
Brak okresu wypowiedzenia
Premium - pakiet 30 lekcji
75 zł/h
Lekcje indywidualne
Elastyczność – odwołuj i przekładaj lekcje w dowolnym momencie
Brak okresu wypowiedzenia
Angielski dla firm
Skontaktuj się i zapytaj o wycenę
Lekcje indywidualne
Elastyczność – odwołuj i przekładaj lekcje w dowolnym momencie
Brak okresu wypowiedzenia
Paweł Rozenkranc
Paweł Rozenkranc
2021-07-14T07:14:27+0000
Bardzo polecam Pawła! Uczę się u niego od grudnia 2020 i widzę ogromne postępy w świadomym i coraz to bardziej poprawnym użyciu j. angielskiego na codzień. Tematy lekcji są bardzo zróżnicowane, dostosowane do życiowych tematów i często zaskakujące. Na bieżąco wyłapuje i poprawia błędy w mowie i nawet gdy popełniam po raz kolejny te same błędy to cierpliwie przypomina o tym 😉 Szczerze polecam i na pewno będę kontynuował naukę u Pawła! 😉
Katarzyna Kohnke
Katarzyna Kohnke
2020-10-14T20:17:43+0000
Paweł jest świetnym nauczycielem, który szybko przełamuje blokady językowe. Lekcje online są super sprawa kiedy zwyczajnie nie ma się czasu i możliwości chodzić na kurs do szkoły językowej (aktualnie to jedyna słuszna forma lekcji😷). Polecam każdemu kto chce w super atmosferze i zupełnie bez stresu nauczyć się mówić po angielsku. 😀🤓🇬🇧
Przemek Karczewski
Przemek Karczewski
2020-09-02T14:52:13+0000
Miałem przyjemność uczyć się języka angielskiego z Pawłem. Ma bardzo dobre, indywidualne podejście do słuchacza. Udało mu się bardzo szybko otworzyć mnie na mówienie, z czym zawsze miałem problemy. Z czystym sumieniem polecam Pawła.

Jeszcze czekasz? Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!

Zostaw niżej swoje dane kontaktowe. Dam Ci znać, kiedy możemy się spotkać.
  Jak wyglądają lekcje ze mną, czyli angielski online

  Przed zajęciami otrzymasz ode mnie wszystkie potrzebne materiały w tym linki do tekstów źródłowych, czyli tzw. materiałów autentycznych, artykułów np. z portalu The Conversation lub filmików na YouTube. 

  Zajęcia odbywają się za pośrednictwem aplikacji ZOOM – spotykamy się konkretnego dnia o ustalonej wspólnie godzinie. Nie musisz martwić się dojazdem i korkami. W lekcjach możesz uczestniczyć dosłownie wszędzie: zarówno w domowym zaciszu, jak i siedząc na plaży w tropikach.

  Zajęcia rozpoczynamy rozgrzewką. Nie musisz robić pompek i przysiadów. Wystarczy nam luźna pogawędka i kilka prostych zadań. Przypomnisz sobie materiał z poprzednich zajęć i trochę rozluźnisz przed przyswajaniem nowego materiału. 

  Potem przechodzimy do zadań dotyczących przesłanych Ci wcześniej materiałów. Wykonamy wspólnie ćwiczenia, które mają pomóc Ci przyswoić nowe słownictwo. Będziemy dużo rozmawiać. Naprawdę dużo.

  Kolejnym punktem jest zadanie domowe. Ale spokojnie, nie będę stawiał jedynek. Rozumiem, że możesz być zabiegany i nie zawsze mieć czas na jego wykonanie. Właśnie dlatego nie będę sprawdzał, czy je odrobiłeś. Musisz jednak pamiętać, że jest ono „przedłużeniem” naszej lekcji i w naturalny sposób pomaga Ci powtórzyć materiał z zajęć, a co za tym idzie – lepiej go przyswoić.

  Poza tym służę pomocą poza zajęciami – możesz do mnie napisać w każdym momencie trwania naszego kursu języka angielskiego online. Zawsze Ci doradzę lub prześlę dodatkowe ćwiczenia. 

  Pamiętaj, że Twój sukces to również mój sukces – dążymy do niego wspólnie!