Poznajmy się!

Dobrze Cię tu widzieć! Cieszę się, że zainteresowała Cię moja oferta lekcji angielskiego online. Być może trafiłaś bądź trafiłeś tutaj, ponieważ zainteresowało Cię to, co mam do powiedzenia na moim podkascie lub to, co napisałem na moim blogu. Jeżeli nie, sprawdź moje nagrania i wpisy, dzięki temu już przed naszym pierwszym spotkaniem możesz bliżej mnie poznać!

Jeżeli szukasz nauczyciela języka angielskiego, dzięki któremu przezwyciężysz swoją wewnętrzną blokadę i w końcu zaczniesz swobodnie wypowiadać się czy to podczas meetingu w pracy, czy na wakacjach to gratuluję. Właśnie się odnalazł.

O tym, jak wyglądają moje zajęcia, przeczytasz na dole tej strony.

Na samym początku chciałbym jednak zapewnić Cię o jednym.

Podczas moich zajęć to Ty mówisz, a jeżeli uważasz, że nie potrafisz to spokojnie, w ciągu pierwszego spotkania udowodnię Ci, że umiesz więcej, niż Ci się wydaje.

Jako dowód poniżej znajdziesz kilka wybranych opinii o mojej pracy jako lektor języka angielskiego.

Paweł Polejowski - Trener Języka Angielskiego
“Miałem przyjemność uczyć się języka angielskiego z Pawłem. Ma bardzo dobre, indywidualne podejście do słuchacza. Udało mu się bardzo szybko otworzyć mnie na mówienie, z czym zawsze miałem problemy.  Z czystym sumieniem polecam Pawła.” — Przemek
“Paweł jest świetnym nauczycielem, który szybko przełamuje blokady językowe. Lekcje online są super sprawą kiedy zwyczajnie nie ma się czasu i możliwości chodzić na kurs do szkoły językowej. Polecam każdemu kto chce w super atmosferze i zupełnie bez stresu nauczyć się mówić po angielsku.” — Kasia

PAKIET BASIC

PAKIET BASIC

10 lekcji

750 zł

PAKIET STANDARD

PAKIET STANDARD

15 lekcji

975 zł

PAKIET PREMIUM

PAKIET PREMIUM

20 lekcji

1200 zł

Co musisz wiedzieć zanim zaczniemy naszą wspólną językową przygodę?

Kurs angielskiego online w formie “pakietu” ma kilka kluczowych zalet:

  • Ty decydujesz kiedy wykorzystasz pakiet zajęć
  • Gwarantuję Ci pełną elastyczność, możemy umawiać się na zajęcia “z zajęć na zajęcia”, wtedy kiedy oboje mamy czas
  • Ty decydujesz o intensywności kursu: 5 zajęć tygodniowo? Nie ma problemu. 
  • Zajęcia odbywają się online więc nie tracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach, oszczędzasz też na paliwie i opłatach parkingowych

Możesz również umówić się ze mną na konsultacje językowe poza pakietami. Cena jednej godziny takich zajęć to 90 zł. Każda lekcja to 60 minut. 

Istnieje też możliwość umówienia się na darmową lekcje próbną.

Jeżeli decyzja już zapadła i chcesz uczyć się ze mną, to zadzwoń pod: +48 514 142 440 lub napisz do mnie na kontakt@fullsail.edu.pl 

Możesz również wypełnić test znajomości języka angielskiego i skontaktować się poprzez formularz na jego końcu albo pozostawić swoje dane kontaktowe w poniższym formularzu. Na pewno się z Tobą skontaktuję!

Wybrane opinie

Angielski online — jak wyglądają lekcje ze mną?

Przed zajęciami otrzymasz ode mnie wszystkie potrzebne materiały w tym linki do tekstów źródłowych, czyli tzw. materiałów autentycznych, artykułów np. z portalu The Conversation lub filmików na YouTube. 

Zajęcia odbywają się za pośrednictwem aplikacji ZOOM lub Skype — spotykamy się konkretnego dnia o ustalonej wspólnie godzinie.

Zajęcia rozpoczynamy tzw. “rozgrzewką”, luźną pogawędką i kilkoma zadaniami, aby szybko przypomnieć sobie materiał z poprzednich zajęć. 

Potem przechodzimy do zadań dotyczących przesłanych Ci wcześniej materiałów — wykonujemy wspólnie ćwiczenia, które mają pomóc Ci przyswoić nowe słownictwo. Co najważniejsze dużo o nich rozmawiamy.

Kolejnym punktem jest zadanie domowe. Rozumiem to, że szczególnie dorośli, są zabiegani i nie zawsze mają czas na jego wykonanie, dlatego tę decyzję pozostawiam Tobie. Zadanie domowe jest całkowicie opcjonalne. Musisz jednak pamiętać, że jest ono “przedłużeniem” naszej lekcji i w naturalny sposób pomaga Ci powtórzyć materiał z zajęć, a co za tym idzie, lepiej go przyswoić.

Poza tym służę pomocą poza zajęciami — możesz do mnie napisać w każdym momencie trwania naszego kursu, zawsze doradzę Ci coś lub prześlę dodatkowe ćwiczenia.  

Pamiętaj, że Twój sukces to również mój sukces — dążymy do niego wspólnie!